Przetarg nieograniczony - roczny przegląd instalacji gazowej wraz z usunięciem nieszczelności w zasobach S.M. "Makoszowianka" w Zabrzu na 2022r.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Spółdzielni Mieszkaniowej „Makoszowianka” w Zabrzu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Spółdzielni Mieszkaniowej „Makoszowianka” w Zabrzu jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę Spółdzielni Mieszkaniowej „Makoszowianka” w Zabrzu w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 r., Nr 47, poz. 211 z późn. zm.)

Czytaj więcej...

Wyniki w postępowaniu przetargowym na remont klatek schodowych w budynku przy ul. Poprzecznej 3-5-7 w Zabrzu

Czytaj więcej...

Wyniki postępowania przetargowego na remont klatek schodowych

Czytaj więcej...

Wyniki postępowania przetargowego na zadania 3, 4 , 5 , 6, 7 i 8

Wyniki postępowania prowadzonego w trybie przetagru nieogranioczonego na zadania:

  1. Zadanie nr 3 - dostawa i montaż szlabanu na wjeździe do nieruchomości przy ul. Urbana 8, Urbana 12-12a w Zabrzu.
   2. Zadanie nr 4 - przegląd instalacji gazu wraz z usunięciem nieszczelności w zasobach Spółdzielni.
    3. Zadanie nr 5 - dostawa i wykonanie zabudowy rozdzielni licznikowej wraz z zasilaniem, zabudowy rozdzielni bezpiecznikowej wraz z instalacją wewnętrzną, montażem uziemienia i połączeń wyrównawczych w pomieszczeniach przy ul. Grunwaldzkiej 8d i 8g oraz 10d i 10i w Zabrzu.
     4. Zadanie nr 6 - wykonanie przeglądów instalacji elektrycznych w lokalach mieszkalnych, lokalach użytkowych i częściach wspólnych budynków będących w zasobach S.M. "Makoszowianka" w Zabrzu. Wykonanie przeglądów instalacji odgromowych budynków w zasobach Spółdzielni.
      5. Zadanie nr 7 - ocieplenie stropu piwnicznego płytami lamelowymi ze skalnej wełny mineralnej budynku mieszkalnego przy ul. Galla 6 w Zabrzu.
       6. Zadanie nr 8 - remont balkonów w budynku mieszkalnym w Zabrzu przy ul. Kobylińskiego 11. 

      Czytaj więcej...