Przetarg nieograniczony remont balkonów i klatki schodowej budynku mieszkalnego przy ul. Galla 6 w Zabrzu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Spółdzielni Mieszkaniowej „Makoszowianka” w Zabrzu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Spółdzielni Mieszkaniowej „Makoszowianka” w Zabrzu jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę Spółdzielni Mieszkaniowej „Makoszowianka” w Zabrzu w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 r., Nr 47, poz. 211 z późn. zm.)

Czytaj więcej...

Wyniki postępowania przetargowego na zadania 2-4

Czytaj więcej...

Wyniki postępowania przetargowego na zadanie nr 1 /2024

Czytaj więcej...

Wynik w postępowaniu przetargowym

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Makoszowianka” informuje, że w postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie „Rozbiórka zbiorników wody pitnej i komory zasuw przy ul. Skłodowskiej 43 w Zabrzu” wybrana została oferta:

SPEC-BUD

Arkadiusz Świątek

44-351 Turza Śl.

ul. Kościuszki 66 a

 

Natomiast postępowanie przetargowe na zadanie „Wymiana stolarki okiennej w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Makoszowianka” w Zabrzu” zostało unieważnione.

Czytaj więcej...